Інтернет-магазин компанії "Пролітех" - це онлайн ресурс, де можна купити перегінний куб для самогонного апарату на вигідних умовах:

Вам залишається тільки познайомитися з моделями кубів для дистиляції, замовити приглянутий варіант.

Як вибрати самогонний куб?

Вибирати самогонний куб слід з урахуванням розмірів домашнього виноробницького господарства, особистих переваг і технічних умов приміщення, де відбуватиметься процес.

Кращими по ряду параметрів є перегінні куби для самогону з нержавійки.Ці моделі відрізняються:

Також бак для самогонного апарату може бути виготовлений з латуні, міді та сплавів. Вони коштують дорожче і, як правило, призначені для виробництва окремого виду дистилятів, наприклад, коньяків, бренді.

Однією з важливих характеристик при виборі куба для самогоноваріння являється спосіб нагрівання ферментованої сировини. Зручні моделі, які встановлюються на газову, або електричну плиту. Але набагато зручніше ті, які оснащені нагрівальним елементом, - в конструкції вже є тен. Досить увімкнути обладнання до електромережі, щоб забезпечити рівномірне нагрівання браги.

Нові моделі кубів для самогонних апаратів комплектуються додатковими приладами - термостатом, датчиком тиску, термометром і іншими. Це істотно полегшує процес самогоноваріння, робить експлуатацію обладнання легкою та приємною.

Детальніше дізнатися про можливості сучасних самогонних кубів ви можете у наших консультантів. Фахівець допоможе підібрати модель обладнання після уточнення деяких деталей.

На що ще звертати увагу при виборі самогонного куба?

Кожен артикул каталогу магазину компанії "Пролітех" доповнений описом і фото. Наш майданчик - це ресурс, де купити устаткування для самогоноваріння можна в декілька кліків. Але перш ніж робити замовлення, зверніть увагу на наступні характеристики:

Чому вигідно купувати самогонні куби в магазині "Пролітех"?

Являючись спеціалізованим ресурсом, наш магазин самогонних апаратів, перегінні куби пропонує від кращих виробників. Наші фахівці регулярно відстежують новинки профільного ринку, щоб пропонувати українським покупцям тільки краще обладнання для виробництва відмінного алкоголю в домашніх умовах. Ми пишаємось:

Оформляйте замовлення через телефон, або на сайті. І будьте впевнені,  придбавши товар у нас, ви отримуєте якісний апарат та надійного партнера, готового  надати компетентну консультацію у будь-який момент.

Час роботи: з 9:00 до 18:00, Сб.-Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (098) 192-18-20
+38 (044) 338-56-90
м. Київ, вулиця Євгена Маланюка 55/2

Перегонні куби для самогонних апаратів

Перегонні куби для самогонних апаратів

Перегонні куби для самогонних апаратів
Добір за параметрами
Всього 13
Ціна
Від до