Комерційна пивоварня для малого бізнесу

Компанія «Пролітех» реалізує на вигідних умовах комплект обладнання – пивоварня для кафе та ресторанів. Ми пропонуємо вам розглядати пиво, не тільки як напій, що позбавляє спеку від спраги, а в негоду - від туги. Виготовлення пінного – прибуткова справа, яка може стати основним чи супутнім напрямком діяльності фірми.

 

Великі виробники обрали шлях унітарного виробництва, дешевого та не потребує коригування технологічних процесів. А поціновувачі авторських сортів все частіше звертають увагу на продукцію невеликих пивоварних цехів, які роблять ставку не на кількість, а на якість продукту. Тому міні-броварня для бізнесу – це чудова можливість зайняти нішу на ринку крафтового пива. Установка може бути змонтована як основне обладнання, наприклад, у магазині живого пива. Також воно може доповнити наявне технічне обладнання бару або кафе.

 

Міні пивоварня дозволяє варити пінне не лише за традиційними, а й оригінальними рецептами. А отже, власник такої установки може бути впевнений, що шанувальники напою, що пересичилися стандартною масовою продукцією, у пошуках нового смаку стануть постійними відвідувачами закладу.

 

Особливості приватного пивоваріння: Для реалізації задуму необхідно дотриматись кількох умов. Визначальні фактори успіху – якісне технічне оснащення та найкраща сировина. Ми пропонуємо купити сучасну високотехнологічну техніку для приватного пивоварного цеху, а також укласти договір на постачання необхідних інгредієнтів: хмелю, солоду та ін. Ми не тільки встановимо та підключимо апарат, але й:

Пивоварня для пабів та барів

Останнім часом, з урахуванням жорсткої конкуренції та неможливості змагатися із солідними центрами дозвілля, власники невеликих кафе та домашніх ресторанів вирішують придбати крафтовий пивоварний комплекс, щоб зробити новий продукт візитною карткою закладу.

 

Таке рішення справді дозволяє залучити "свою аудиторію", однак такий бізнес має ризики.

Цих проблем можна уникнути, якщо звернутися до комплексної послуги компанії «Пролітех».

 

Переваги замовлення та покупки пивоварні в компанії "Пролітех"

Ми забезпечимо «повний сервісний пакет», який включає:

Звертаючись до нас, ви отримуєте сервіс найвищої якості.

Якщо у вашому місті немає нашого партнера – спеціалізованого ремонтного центру, ми самі приїдемо до вас у разі збоїв чи відмови машини.

Дізнатися подробиці співпраці можна за контактним телефоном.

Час роботи: з 9:00 до 18:00, Сб.-Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (098) 192-18-20
+38 (044) 338-56-90
м. Київ, вулиця Євгена Маланюка 55/2

Пивоварні промислові

Пивоварні промислові
Добір за параметрами
Всього 5
Бренди

Ціна
Від до