Солод пивоварний: ячмінний та пшеничний

Пивний солод одержують із рясно змочених, пророщених зерен злакових культур. Для створення різних сортів пінного напою пивовари використовують сировину, виготовлену з ячменю, пшениці, жита, кукурудзи, сорго, тритикале. Великим попитом користуються ячмінні та пшеничні види, які вважаються класичною основою. Щоб виробляти пиво, потрібно купити солод, хміль та інші інгредієнти, потім, налаштувавши режим, потрібної послідовності помістити їх у міні пивоварню. Солод буває:

 

Для приготування сусла часто змішують кілька сортів солоду, щоб досягти своєрідного відтінку смаку та аромату. Види солоду відрізняються екстрактивністю, в'язкістю, концентрацією білка, пухкістю (фріабільністю) та іншими характеристиками. Розібратися детально допоможе спеціаліст компанії Пролітех.

 

Види солоду для пива: як правильно підібрати потрібний

Від виду солоду залежить смак, колір та інші властивості продукту напою. Виробники пропонують пшеничний, ячмінний та інші види солоду, які в залежності від технології обробки зерна набувають певних властивостей. Основні підвиди ячмінного базового солоду:

Підходящий солод підбирають, спираючись на особисті смакові уподобання, з урахуванням бажаних властивостей кінцевого продукту. Якщо пивовар збирається зварити певний сорт пива, він використовує інгредієнти згідно з рецептурою. У домашньому пивоварінні можна експериментувати, регулюючи пропорції на власний розсуд. Єдиний мінус – результат у такому разі непередбачуваний. 

 

Як замовити та купити солод в компанії Пролітех?

Купити солод у Києві за доступною ціною можна в компанії Пролітех. У нас недорого купують сировину для домашнього та промислового пивоварного виробництва. Солод та інші компоненти виготовлені провідними підприємствами України, Бельгії, Чехії, Німеччини та Фінляндії. Якість підтверджено специфікаціями та сертифікатами. Для здійснення угоди покупцю необхідно виконати кілька простих дій:

Альтернативний варіант – дзвінок до оператора компанії, який у режимі онлайн відповість на запитання та прийме заявку. Консультації компетентних фахівців допоможуть уникнути помилок під час вибору відповідного виду солоду. 

Час роботи: з 9:00 до 18:00, Сб.-Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (098) 192-18-20
+38 (044) 338-56-90
м. Київ, вулиця Євгена Маланюка 55/2

Солод для пива

Показати ще 12 товарів
Добір за параметрами
Всього 48
Ціна
Від доДив. також: pilsner пільзен пилсен Солод п ивоваренный солод BestMalz Украина пілсен солод для пива pilsen Солод купить пілснер пилснер светлый солод