Домашня пивоварня – це установка, що дозволяє готувати пінний напій у побутових, а не в комерційних або промислових умовах. Таке обладнання – оптимальний варіант для приватних осіб, закритих клубів та тематичних об'єднань, які хочуть самі варити оригінальне пиво.

Броварня Braumeister – унікальний комплекс, що дозволяє отримати величезну різноманітність сортів улюбленого напою замість обмеженого асортименту пабів. При цьому ви можете:

Домашні системи Braumeister представлені на ринку у двох модифікаціях. Для невеликих порцій готового напою варто купити пивоварню на 20 літрів. Якщо ви любите гучні компанії, вам буде цікавий агрегат зі сталевим корпусом на 50 літрів пива.

 

У чому унікальність броварень Браумастер?

Як у Європі, так і в Україні можна зустріти пропозиції компаній, що пропонують готову домашню систему для варіння пива або будівництво на вашій території. Не всі вони відрізняються довговічністю, функціональністю та зручністю використання.

З різноманітності обладнання однозначно позитивні відгуки фахівців та рядових споживачів заслужено отримали німецькі домашні броварні Braumeister.

 

Сучасні моделі пивоварень цієї торгової марки укомплектовані автоматичною системою керування. Щоб зварити пиво, власнику такої установки потрібно лише натиснути кілька клавіш. На дисплеї програмується рецепт, а десять останніх рецептур зберігається у пам'яті установки. Різноманітність кольору, смаку, аромату та міцності напою залежать від таких складових:

Розумна автоматика працює без збоїв, тому виробник із Німеччини впевнено дає тривалу гарантію на свою продукцію. У разі відмови від роботи через неправильність експлуатації або системні помилки (це буває вкрай рідко) завжди можна звернутися до сервісів компанії «Prolitech», яка є офіційним представником торгової марки Браумастер в Україні.

 

Домашня пивоварня чи комерційна: у чому різниця?

Пивоварня домашня – справжня знахідка для поціновувачів цього старовинного напою. Адже його варіння в комерційних цілях часто не відрізняється якістю, різноманітністю та доступною ціною. Навіть маленькі пивні компанії з їхніми міні-пивоварнями, які цінують репутацію, змушені йти по одному з шляхів.

  1. Перший – продавати пиво невисокої якості під виглядом елітного, утримуючи ціну в середньому сегменті та розраховуючи на прибуток за рахунок оборотів.
  2. Інший – робити якісний продукт, але продавати його за високою ціною.

На вартість комерційного пива впливає необхідність міні-броварні:

У випадку з домашнім пивом усі ці пункти виключаються, тому ціна пінти дорівнюватиме лише витраченим інгредієнтам.

 

Переваги вибору пивоварні в компанії Пролітех

Ми пропонуємо вам купити сертифіковану пивоварню для дому на найвигідніших в Україні умовах. Якщо ви подивитеся, скільки коштує обладнання Braumeister у нашій компанії, ви дійсно будете приємно здивовані. Довго утримувати ціну установки без щомісячного підвищення дозволяє нам той факт, що ми є офіційним представником компанії в нашій країні. Тому домашні моделі з можливістю відправки по Києву, Харківу, Дніпру або будь-який інший регіон України вигідно замовляти саме у нас. Вам залишається вибрати обсяг ємності пивоварні та оформити замовлення на покупку техніки.

Час роботи: з 9:00 до 18:00, Сб.-Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (098) 192-18-20
+38 (044) 338-56-90
м. Київ, вулиця Євгена Маланюка 55/2

ВИРОБНИЦТВО ПИВА

ВИРОБНИЦТВО ПИВА
Див. також: рефрактометр для пива пилснер пільзен дробилка пивные дрожжи пиво в домашних условиях пилсен сравнение пивоварни Braumeister рефрактометр для вина Обзор пивоварни Braumeister термометр самоклеящийся Домашняя пивоварня Braumeister 20 L (Браумастер) pilsen мельница для солода дрожжи нотингем рефрактометр пілсен Солод п ивоваренный Купить пивоварня для дома Braumeister 20 L (Браумастер) рефрактометр купить в украине Солод купить дробилка для солода дрожжи для пива домашнее пиво на Braumeister (Браумастер) Safbrew солод для пива пілснер солододробилка Отзывы пивоварня для дома Braumeister 20 L (Браумастер) светлый солод