Компанія «Пролітех» пропонує на вигідних умовах купити півоварню для приготування пива в домашніх умовах. Домашня пивоварня Braumeister серед устаткування інших компаній-виробників заслуговує на окрему розмову. Ця установка:

Міні пивоварня німецького виробника збирає величезну кількість високих відгуків в Україні, Європі, США і Канаді. Завантажте в резервуар певну кількість солоду, виберіть режими температур і час кожного етапу варіння. Устаткування готове до запуску. Клавіші управління і дисплей, на якому задається програма, полегшують включення системи. Все дуже просто. Її можна придбати, як для приватного використання вдома, так і в комерційних цілях.

 

Навіщо вам домашня пивоварня

Одне з вигідних рішень для комерційної реалізації пива - купити міні пивоварню. Цьому є кілька вагомих причин:

Чому варто купити домашню пивоварню в компанії Пролітех

ТОВ «Prolitech» є офіційним представником німецького виробника устаткування для домашніх броварень Braumeister в Україні. Це дозволяє підходити нам до поставок міні-установок комплексно:

Такі умови не запропонує інший постачальник обладнання для пивоваріння, виноробства та дистиляції навіть у великих містах України (Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові). Ми цінуємо покупців-партнерів, тому надаємо їм бездоганний сервіс обслуговування на всіх етапах співробітництва. Зв'язатися з нами можна через форму зворотного зв'язку на сайті або за контактним телефоном. Можна під'їхати до нас в офіс в Києві. Будемо раді особистому знайомству.

Час роботи: з 9:00 до 18:00, Сб.-Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (098) 192-18-20
+38 (044) 338-56-90
м. Київ, вулиця Євгена Маланюка 55/2

Міні Пивоварня Braumeister

Міні Пивоварня Braumeister
Показати ще 5 товарів
Добір за параметрами
Всього 17
Ціна
Від доДив. також: Домашняя пивоварня Braumeister 20 L (Браумастер) пиво в домашних условиях Отзывы пивоварня для дома Braumeister 20 L (Браумастер) сравнение пивоварни Braumeister Обзор пивоварни Braumeister домашнее пиво на Braumeister (Браумастер) Купить пивоварня для дома Braumeister 20 L (Браумастер)