Перші згадки про пристрої, за допомогою яких збирали конденсат, що утворюється при кипінні, датуються початком нашої ери. Примітивні дистилятори використовувалися греками, єгиптянами, римлянами для відділення ефірних масел. Пристрої представляли собою конструкцію з глиняних глечиків і металевих трубок. Араби - торговці прянощами і пахощами - вдосконалили дане обладнання, стали його виготовляти повністю з міді. Нам воно знайоме під найменуваннями аламбіках і алькітара. Що ж стосується застосування дистиляторів як пристосувань для отримання спиртних напоїв, то найбільш старий самогонний апарат, що датується IX століттям нашої ери, був виявлений в Болгарії.

Що таке дистиллятор або самогонний апарат

За більш ніж тисячолітню історію свого існування конструкція і принцип дії дистилятора (самогонного апарату) практично не зазнав ніяких змін. Його основні частини:

Для підвищення якості готового продукту, а також для надання йому певного смаку і аромату, відразу за перегінним кубом розміщують сухопарник (дефлегматор). Завдяки цьому елементу здійснюється очищення самогону від сивушних масел, інших домішок, негативно впливають на смак і аромат готового продукту. При цьому можлива установка як одного сухопарнику, так і двох (первинної та вторинної очистки).

Чим відрізняються самогонні апарати?

Перш ніж купити самогонний апарат, слід ознайомитися з короткою інформацією про основні види апаратів, їх відмінностях один від одного:

Навіщо вам домашній самогонний апарат?

Основними причинами, за якими багато громадян в Україні цікавляться, які можна самогонні апарати купити, і де це зробити з найбільшою вигодою, такі:

А алгоритм приготування бажаного алкогольного напою не відрізняється особливою складністю:

Завдяки витягів і інгредієнтів отриманий кінцевий продукт ароматизируется, ушляхетнюється, перетворюється в віскі, коньяк і т.п.

Чому нужно купити дистилятор в нашому інтернет-магазині?

Компанія Prolitech пропонує всім зацікавленим особам в Україні великий вибір дистиляторів. У каталозі інтернет-магазину представлена ​​високоякісна продукція зарубіжних і вітчизняних виробників. Ви можете на вигідних умовах купити класичний дистиллятор з одним або двома сухопарниками, виготовлений з харчової нержавіючої сталі. Аламбіках та самогонний апарат з міді, які чудово підходять для приготування чачі, граппи або бренді. У нашому асортименті є як і міні-дистилятори (об'ємом не більше 2-х літрів), так і досить габаритні (до 100 літрів) моделі.

Ми здійснюємо доставку, гарантійне та сервісне обслуговування по всій території країни: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Миколаїв, Запоріжжя та інші.

Якщо у вас залишилися питання щодо вибору самогонних апаратів та комплектуючих до них, наші менеджери дадуть відповідь на них негайно і в повному обсязі. Зв'язатися з ними можна за безкоштовним телефоном +38 (044) 338-56-90; +38 (098) 192-18-20 або через форму зворотного зв'язку на сайті.

Час роботи: з 9:00 до 18:00, Сб.-Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (098) 192-18-20
+38 (044) 338-56-90
м. Київ, вулиця Євгена Маланюка 55/2

Дистилятори побутові

Показати ще 4 товарів
Добір за параметрами
Всього 26
Ціна
Від до