0 грн.
Зробити замовлення- Код товару: 1465746476
- Наявність: В наявності
Повернення чи обмін товару протягом 14 днів
- Огляд товару
- Відгуки (0)
Огляд товару Папуга металевий для самогону з нержавіючої сталі б/в
Б/в металевий папуга для самогону з нержавіючої сталі. Призначений для безперервного контролю міцності дистиляту в процесі перегонки. Такий аксесуар дозволяє зручно працювати зі спиртометром у потоці та стежити за зміною фортеці продукту без постійного переливання в окрему мірну ємність.
Папуга виготовлений із нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність, стійкість до корозії та зручність у догляді. Підійде для використання з самогонними апаратами та дистиляторами при перегонці спирту-сирцю або готового продукту.
Реальний стан
Стан робочий, б/в. Видно, що виріб був у використанні, але загалом має акуратний вигляд і придатний до подальшої експлуатації. На поверхні можливі незначні сліди використання, характерні для вживаного обладнання.
Дефекти
Можливі легкі потертості, незначні косметичні сліди експлуатації або сліди зберігання. Без явних критичних пошкоджень, що заважають роботі.
Що входить у комплект
У комплекті:
- металевий папуга з нержавіючої сталі;
- підвідна трубка;
- відвідна трубка.
Виріб оглянутий візуально. Основні елементи конструкції цілі, без явних критичних пошкоджень. Стан відповідає б/в товару.
Відгуки (0) Папуга металевий для самогону з нержавіючої сталі б/в
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.