Ємності для бродіння

Бродильні ємності – це ємності, що використовуються для зброджування сусла, яке є сумішшю води, цукру і дріжджів, що перетворюється на спирт під час бродіння.

Існує безліч різних типів бродильних ємностей, доступних як зі скла, так і із пластику. Скляні бродильні ємності більш традиційні, але вони також тендітніші. Пластикові бродильні ємності міцніші, але їх може бути складніше мити.

Як вибрати ємності для бродіння

Визначте обсяг:

  1. Для початківців: 10-20 літрів.
  2. Для дослідних: 30-50 літрів.
  3. Для великих партій: 60 літрів та більше.

Виберіть матеріал:

Враховуйте додаткові функції:

Популярні варіанти:

Порада:

Ємність для бродіння з гідрозатвором 

Це герметичний контейнер, який використовується для зброджування сусла. Сусло - це суміш води, цукру та дріжджів, яка перетворюється на алкоголь під час процесу бродіння. Гідрозатвор - це пристрій, який дозволяє газам виходити з ємності для бродіння, але не дозволяє повітря потрапити всередину. Це допомагає запобігти зараженню сусла.

Існує безліч різних типів ємностей для бродіння, доступних як зі скла, так і із пластику. Скляні ємності для бродіння більш традиційні, але вони також тендітніші. Пластикові ємності для бродіння міцніші, але їх може бути важче мити.

Найпоширеніший тип гідрозатвору – це трикамерний гідрозатвор. Трикамерний гідрозатвор складається з трьох камер: першої камери, яка заповнена водою, другої камери, яка порожня, і третьої камери, яка заповнена спиртом. Водяний затвор діє як бар'єр, який запобігає проникненню повітря в ємність для бродіння. Спирт у третій камері допомагає утримувати водяний затвор на місці.

При використанні ємності для бродіння з гідрозатвором важливо стежити за гідрозатвором, щоб переконатися, що він працює правильно. Якщо водяний затвор висохне, повітря зможе потрапити в ємність бродіння і заразити сусло.

Ємності для бродіння з гідрозатвором - це важливий інструмент для будь-якого броварника або винороба. Вони допомагають забезпечити чисте та послідовне бродіння, що призводить до отримання високоякісних алкогольних напоїв».

Час роботи: з 09:00 до 16:00, Сб.: За домовленністю, Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (067) 390-55-90
+38 (066) 211-01-03
м. Київ, Харківське шоссе 19, ТЦ Мега Сіті, вхід В, поверх 2, павільйн 2082

Ємність для бродіння

Ємність для бродіння

Ємність для бродіння
Показати ще 7 товарів
Добір за параметрами
Всього 19
Бренди

Ціна
Від до