Де купити солод для віскі в Україні за вигідною ціною

солод для віскі

Компанія ТОВ «Пролітех» пропонує купити ячмінний солод для віскі за вигідною ціною. Поставляємо підприємствам харчової промисловості обладнання та сировину для виробництва, тару для зберігання та транспортування продуктів та напоїв. Співпрацюємо з надійними виробниками Європи та України, що гарантує відповідність наших товарів міжнародним стандартам якості та безпеки. Причини співробітництва з нашою компанією: Компетентні менеджери, професійна допомога при підборі обладнання, сировини та інших товарів. Попереднє тестування, монтаж обладнання, обслуговування. Доступна ціна на продукцію найвищої якості. Оперативна доставка в міста в Україні – Київ та Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя.

Дистиляційний солод для віскі Castle Malting, який можна замовити в компанії ТОВ «Пролітех», зроблений у Бельгії, призначений для виробництва преміальних сортів віскі та інших міцних напоїв. Відрізняється підвищеною бродильною та ферментативною активністю.

 

Компанія Castle Malting – лідер у Європі з виробництва якісної солодової сировини для виробництва пива всіх сортів та віскі. Особливості виробництва дистиляційного солоду Castle Malting включають контроль якості на кожному етапі виробництва, починаючи від поля, де вирощується ячмінь і закінчуючи перевіркою характеристик готового продукту. Солоди Castle Malting не містять ГМО, зроблені відповідно до Європейських стандартів UE 178-2002 та 2001/18/EC, а також відповідно до норм ISO 22000. Аналіз якості ячменю та готового солоду роблять у власних лабораторіях.

 

Солод для віскі - який вид солоду вибрати і замовити

Для виробництва віскі та іншого міцного алкоголю підходять пивні солоди. Однак експерти рекомендують купити солод для віскі (солод для дистиляції), призначений для виробництва віскі, тому що він проходить спеціальну обробку. обкурювання шотландським торфом. В результаті продукт набуває своєрідного аромату серпанку, властивого справжньому шотландському віскі. Показники кольоровості 2,5-4 EBC. Обробка також продовжує термін зберігання солоду. Ячмінний солод для віскі, який знадобиться для виробництва міцного алкогольного напою, повинен мати високу якість. Смакові та ароматичні властивості алкогольного напою визначаються найменшими нюансами, наприклад, регіоном зростання зерна, методом складання та складом засипу. Зміна характеристик будь-якого складового компонента спричиняє створення унікального продукту з оригінальними смаковими та ароматичними властивостями.

 

Солод для дистиляції віскі – один із найважливіших компонентів віскі та іншого міцного алкоголю. Від якості та характеристик інгредієнтів залежить смак, аромат, консистенція та інші споживчі властивості готового напою. Солод з урахуванням вихідної сировини буває ячмінний, житній, пшеничний. Для отримання солоду зерно піддається спеціальної обробки – складання. Основні етапи включають замочування, пророщування та зупинку процесу зростання за допомогою теплового просушування. Щоб покращити, зробити унікальним смак напою, беруть добірний солод.

 

Основне промислове виробництво віскі припадає на Шотландію та Ірландію в Європі, США та Канаду в Америці, Японію в Азії. Ячмінь – класичний подання зерна для вискарного солоду. Причому з 5,5 тисячі сортів ячменю лише 10 сортів схвалені Інститутом дистиляції і підходять для приготування віскі. Наприклад, ячмінь повинен містити азот у малій концентрації. Інші важливі характеристики – високий ферментативний потенціал, здатність до активного проростання та формування великих зерен. Азот є індикатором присутності білка. При зниженому рівні азоту у зернах зменшено кількість білка і відповідно збільшено частку крохмалю. Під впливом ферментів крохмаль у зерні перетворюється на цукор. У процесі проростання в зернах утворюються ферменти, які стимулюють перетворення крохмалю на цукор і розщеплення білків у форми, придатні засвоєння дріжджовими грибками. На якість готового напою можуть вплинути такі процеси, як умови проростання зерен, процедура випалення та сушіння. Ці заходи визначають колір та аромат віскі.

 

Якщо ви не знаєте, де купити дистиляційний солод для віскі, вам допоможе компанія ТОВ «Пролітех». Купувати в інтернет-магазині зручно та вигідно. Нашим клієнтам гарантовані низькі ціни без переплат та можливість заощадити час. Для оформлення заявки знадобиться кілька хвилин.

Час роботи: з 09:00 до 18:00, Сб.: з 10:00 до 14:00, Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (067) 390-55-90
+38 (066) 211-01-03
м. Київ, Харківське шоссе 19, ТЦ Мега Сіті, вхід В, поверх 2, павільйн 2082

Солод для віскі

Солод для віскі
Добір за параметрами
Всього 4
Ціна
Від до