Аксесуари для самогоноваріння – група виробів, що використовуються для приготування самогону. Крім самогонного апарату виробнику напою знадобляться інші приладдя, наприклад, бродильна місткість, гідрозатвор (забезпечує герметичність, запобігає доступу повітря до сусла), мірний циліндр для спиртометра, мірна склянка.

Щоб покращити смакові та ароматичні властивості напою, потрібно придбати приладдя для самогоноваріння, яке розширює функціонал апарату. Наприклад, дефлегматор - пристрій, що конденсує пари спирту. У процесі переходу речовини з пари в рідкий стан відокремлюються сивушні олії. Інші аксесуари для самогонного апарату – діоптр та дивертор (перехідник для крана). Діоптр необхідний, щоб контролювати процес приготування самогону. Діоптр також запобігає попаданню бризок сусла в колону та готовий продукт.

Купити аксесуари для самогоноваріння знадобиться, щоб приготувати якісний продукт. Наприклад, царга - пристосування, яке допоможе підвищити міцність напою, усунути неприємні запахи та присмаки. Це насадка у формі трубки, яка встановлюється на куб. Царга призначена для очищення напою від сивушних олій та альдегідів.

Особливості самогонних апаратів

Щоб налагодити виробництво самогону, потрібно купити комплектуючі для апарату самогонного апарату  в Україні. Самогонні апарати розрізняються за кількома параметрами:

Деталі самогонного апарату частіше виготовлені з міді або нержавіючої сталі. Вироби з харчової сталі відрізняються підвищеною міцністю та довговічністю.

Види та характеристики аксесуарів для самогоноваріння

Аксесуари для самогонних апаратів включають засоби оптимізації виробничого процесу. Це пристрої для підготовки сировини та покращення органолептичних властивостей напоїв, наприклад, дробарки солоду або фільтри для самогону. За допомогою цих пристроїв можна прискорити процес приготування напоїв, покращити їх смакові та ароматичні характеристики. Основні види пристроїв та приладів, які знадобляться для організації процесу самогоноваріння:

Вибираючи запчастини до самогонного апарату, слід враховувати модель та виробника. Експерти рекомендують вибирати самогонні приладдя, виготовлені з натуральних, міцних і надійних матеріалів, наприклад, з нержавіючої сталі.

Харчова сталь не вступає в реакцію з етиловим спиртом, не впливає на смак та аромат готового продукту. Завдяки підвищеній стійкості сталі до механічних пошкоджень та навантажень виробу з неї служать багато років.

Де купити  аксесуари для самогоноваріння

Компанія ТОВ «Пролітех» пропонує купити аксесуари для самогоноваріння з доставкою в міста Київ та Дніпро, Одеса, Львів, Маріуполь, Запоріжжя, Кривий Ріг, Харків. Наша компанія спеціалізується на оснащенні підприємств харчової промисловості конвеєрними лініями, виробничими установками та іншим обладнанням. В інтернет-магазині можна замовити тару для продуктів харчування та напоїв.

Наші покупці не зустрічаються з проблемою, де купити в Україні запчастини для самогонного апарату або сировину для приготування алкогольних напоїв. У каталозі представлено продукцію брендів зі світовим ім'ям. Доступна ціна на вироби європейської якості – додаткова нагода робити вигідні покупки. Виконаємо монтаж та налаштування обладнання «під ключ». Нашим клієнтам гарантовано професійні консультації, сервісне обслуговування, при необхідності ремонт.

Час роботи: з 09:00 до 18:00, Сб.: з 10:00 до 14:00, Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (067) 390-55-90
+38 (066) 211-01-03
м. Київ, Харківське шоссе 19, ТЦ Мега Сіті, вхід В, поверх 2, павільйн 2082

Аксесуари для самогоноваріння

Аксесуари для самогоноваріння
Показати ще 12 товарів
Добір за параметрами
Всього 242
Ціна
Від до