Настоянки - міцні напої, які традиційно виходять шляхом настоювання спиртів на травах, фруктово-ягідній основі, шишках та горіхах. Але сьогодні приготувати настоянку можна, не збираючи початкові рослинні складові. У інтернет-магазині компанії "Пролітех" ви можете купити набори для настоянок - готові екстракти з природних складових.

Якщо ви любите експерименти, пропонуємо недорого замовити набори спецій для настоянок. Купуйте декілька варіантів продукції, щоб істотно різноманітити домашній бар. Повірте, приготувавши одного разу настоянку, ви вже не можете зупинитися.

Набори для настоянок: що це таке?

Які набори для настоянок і самогону бувають?

Виробники пропонують великий вибір готових наборів спецій для настоювання самогону і для приготування настоянок із заводської горілки. Наш магазин - це ресурс, де купити набори спецій для самогону можна на будь-який смак:

Є загальні рекомендації по приготуванню настоянок з самогону:

Слідкуйте за рекомендаціями з пакування набору та рецептури, і ви гарантовано отримаєте ексклюзивний напій. За бажанням, ви завжди можете отримати компетентну консультацію нашого алкогольного експерта по приготуванню настоянок та в цілому по вибору товарів, компонентів, обладнання, аксесуарів для самогоноваріння. Також у блозі ви знайдете корисні статті, які допоможуть вам освоїти захопливу справу - приготування настоянок в домашніх умовах.

Як переконатися в якості набору для настоянки?

Звичайно, якщо самостійно готуєте набори для настоянок самогону, то можна бути впевненим в складі. А при купівлі готової продукції завжди є сумніви в тому, що саме і якої якості виробник поклав в пакування. Щоб не побоюватися, купуйте набір трав і спецій для самогону у перевіреного постачальника. В Україні такий ресурс - компанія "Пролітех". Ми безпосередньо співпрацюємо з великими виробниками, тому будь-яка приправа для самогону в нашому каталозі ретельно перевірена. Її якість підтверджена сертифікатами - інгредієнти змішані в потрібних пропорціях, що дозволяє добитися унікального букету. Кожен готовий набір з нашого каталогу підходить для створення оригінальної рецептури.

Оскільки ми отримуємо продукцію безпосередньо від виробників, ціна усього товару у нас конкурентна. Ми швидко обробляємо замовлення, відвантажуємо зі складу і доставляємо покупки в Дніпро, Київ і Харків, Одесу, Львів і Кривий Ріг, Маріуполь, Запоріжжя та інші міста України.

Ми самі багато експериментуємо з напоями й добавками, і гарантуємо вам, що це прекрасний товар, що заслуговує на вашу найбільшу увагу. Якщо у вас в процесі вибору з'являються питання, звертайтеся до менеджерів магазину. Сміливо запитуйте, які готові набори краще підходять для приготування напою з конкретним смаком. Наші співробітники прекрасно розбираються в цьому.

Час роботи: з 9:00 до 18:00, Сб.-Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (098) 192-18-20
+38 (044) 338-56-90
м. Київ, вулиця Євгена Маланюка 55/2

Інгредієнти та добавки

Показати ще 12 товарів
Добір за параметрами
Всього 53
Ціна
Від до