Набір для пива містить:

набір для пива

Готовий набір для приготування пива зазвичай містить основні інгредієнти та інструменти, необхідні для домашнього варіння пива.

 

Цей набір може включати наступні компоненти:

  1. Солод (екстракт чи зерно): Основна складова пива. Залежно від типу пива у наборі можуть бути солодові екстракти (у рідкій формі) або цілісні зерна для самостійного замочування та складання.
  2. Хміль: Для додавання гіркоти, аромату та консервації пива. Зазвичай, входить до складу пивного набору у формі хмелю або хмелевого екстракту.
  3. Дріжджі: Необхідні для процесу бродіння, коли цукри перетворюються на алкоголь та вуглекислий газ. Дріжджі можуть бути у вигляді сухих чи рідких.
  4. Інструкції з варіння: Детальний посібник або інструкції з процесу приготування пива із зазначенням кроків, часу та температур.
  5. Інші інгредієнти (необов'язково): У деяких наборах можуть бути додаткові інгредієнти для надання певного смаку або аромату пиву, наприклад спеції, фрукти, цукор і т.д.

Крім перерахованого вище, набори для варіння пива можуть відрізнятися за своїм змістом залежно від виробника і типу пива, який передбачається приготувати (наприклад, ель, табір, портер, пшеничне пиво і т.д.). Вони також можуть бути орієнтовані на новачків у домашньому варенні пива або на досвідченіших пивоварів.

  

Чому вибрати набори для пива від ProLitech?

 1. Широкий вибір стилів

ProLitech пропонує різноманітність наборів для пива, придатних для будь-якого смаку та рівня досвіду. Ель, табір, портер, пшеничне пиво – у нас є набори для кожного, хто бажає втілити свої пивоварні фантазії у життя.

2. Високоякісні інгредієнти

Наші набори для пива містять лише найкращі сорти солоду, хміль та дріжджі від перевірених виробників. Це гарантує не тільки чудовий смак, але й задоволення від процесу варіння.

3. Підтримка та експертні поради

ProLitech не залишає вас віч-на-віч з вашими вражаючими наборами для пива. Ми надаємо докладні інструкції з варіння, а також експертні поради та підтримку на всіх етапах вашого пивоваріння.

4. Простота та зручність

Все, що вам потрібно спочатку варити пиво, вже включено в наших наборах. Завдяки нашим комплектам процес варення стає зручним і доступним для всіх, навіть для новачків.

Час роботи: з 09:00 до 16:00, Сб.: За домовленністю, Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (067) 390-55-90
+38 (066) 211-01-03
м. Київ, Харківське шоссе 19, ТЦ Мега Сіті, вхід В, поверх 2, павільйн 2082

Набір для пива

Добір за параметрами
Всього 6
Ціна
Від до