Дробарки для солоду – пристрої, призначені для подрібнення зерна та видалення зернових оболонок. Сировина для пива у подрібненому стані та без оболонок краще взаємодіє з водою – речовини, що містяться у зерні, швидше екстрагуються. В результаті рідина насичується компонентами, які надають їй своєрідного смаку та аромату.

Млин для солоду – обов'язкове обладнання у пивоварінні, незалежно від масштабів виробництва напою. Щоб зварити смачне, ароматне пиво, потрібно ретельно підготувати сировину, у тому числі перемолоти солод – пророщені зерна ячменю чи пшениці. Подрібнювач солоду призначений для підготовки сировини.

Важливим технологічним етапом пивоваріння є затирання. Щоб ферменти вступили у реакцію із речовинами солоду, потрібно створити спеціальні умови. З наростанням ступеня подрібнення зерна підвищується активність взаємодії його компонентів із ферментами. Рівень подрібнення пророщеного зерна також впливає на властивості дробини, що фільтрують (гуща, яка залишається після варіння сусла).

Пивовари, які відповідально ставляться до приготування напою, вважають за краще купити дробарку для солоду. Щоб забезпечити безперебійність виробничого процесу, потрібні запаси солоду. Готовий солод при тривалому зберіганні окислюється, втрачає смакові та ароматичні властивості. Щоб зварити смачне пиво, потрібен солод свіжого помелу. Тому на підприємствах, які дбають про якість напою та свою репутацію, використовують млини для солоду.

Види, принцип роботи та особливості дробарок  для солоду

Дробарка для солоду – конструкція, оснащена вальцями, які розташовані попарно. Пристрій для сухого дроблення зерна – поширений варіант, який використовується переважно на пивоварних підприємствах. Залежно від кількості вальців виділяють 2-вальцьові, 4-вальцьові, 5-вальцьові, 6-вальцьові моделі.

Щоб забезпечити великий пивоварний завод якісною сировиною, потрібно купити дробарку для солоду із шістьма вальцями. Три пари валів (для попереднього дроблення, від'єднання полов'яних оболонок, приготування крупки) перемежовуються з набором вибросів. У кожного вибросу передбачені отвори двох розмірів, завдяки чому помел у результаті поділяється на 3 частини:

Продуктивність промислових млинів для солоду із шістьма вальцями досягає 14 тонн протягом 1 години. Двохвальцева дробарка призначена для невеликого пивоварного підприємства або міні-пивоварень ресторанного типу. За наявності єдиної пари валів неможлива подальша диференціація (розподіл на частини) помелу. В результаті неможливо досягти максимального виходу екстракту. Однак така недорога, проста у використанні модель оптимально підходить для крафтової броварні.

При роботі вальцової установки у сировину не потрапляють сторонні частки та домішки, що позитивно позначається на якості готового продукту – пива. Прорізи між вальцями регулюються, що дозволяє вибирати міру помелу зерна. Дробарка солоду буває ручна та електрична. Електрична модель оснащується електричним двигуном, що полегшує та прискорює процес подрібнення зерна. У деяких ручних моделях передбачена опція механізації - приєднання дриля або шуруповерта до ручки для полегшення та прискорення процесу обертання.

Продуктивність електричного пристрою становить близько 2 тонн протягом 1 години. Ручна дробарка солоду – оптимальний варіант для домашніх та крафтових пивоварень. Серед переваг моделі - проста конструкція, швидке складання, не схильність до ламання, низька ціна, довговічність. Продуктивність ручної установки складає близько 50 кг протягом 1 години. Ручна дробарка солоду відрізняється максимальною простотою керування та мобільністю. Завдяки малим габаритам та вазі пристрій зручно переносити на нове місце. Наприклад, його можна забирати в підсобне приміщення, коли воно не використовується.

Де купити дробарки для солоду

Недорого купити нові дробарки для солоду в Україні пропонує інтернет-магазин компанії «Пролітех». Оперативно доставимо замовлені товари в міста Київ та Дніпро, Одеса, Львів, Маріуполь, Запоріжжя, Кривий Ріг, Харків. Нашим покупцям не доводиться замислюватись на тему, де купити тару, конвеєрні лінії та інше обладнання для харчової промисловості. В нас можна замовити вироби провідних європейських брендів. Великий асортимент, доступна ціна та висока якість – основні переваги наших клієнтів. Інші плюси співпраці з компанією ТОВ «Пролітех»:

Співпраця з компанією ТОВ «Пролітех» – це можливість використовувати передові технології, організувати роботу підприємства за європейськими стандартами. Купуючи у нас надійне, функціональне обладнання, нескладно розвивати бізнес та збільшувати свій прибуток.

Час роботи: з 09:00 до 18:00, Сб.: з 10:00 до 14:00, Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (067) 390-55-90
+38 (066) 211-01-03
м. Київ, Харківське шоссе 19, ТЦ Мега Сіті, вхід В, поверх 2, павільйн 2082

Подрібнювачі солоду

Подрібнювачі солоду
Добір за параметрами
Всього 3
Бренди

Ціна
Від доДив. також: мельниця для солоду дробилка для солода дробилка для солоду ціна дробилка