Час роботи: з 9:00 до 18:00, Сб.-Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (098) 192-18-20
+38 (044) 338-56-90
м. Київ, вулиця Євгена Маланюка 55/2

Доставка та оплата

Доставка та оплата

Найважливішою умовою співпраці двох комерційних сторін є узгодження правил ведення бізнесу, прийнятних обох фірм. Пропонуємо вам ознайомитися з умовами доставки та оплати від компанії «Prolitech», щоб уникнути непорозумінь та суперечок.

 


Ми готові відправити установки для виробництв харчової промисловості та приватних осіб такими спеціалізованими компаніями:

  1. Нова Почта, 
  2. Ін-тайм, 
  3. Делівері,
  4. Укрпошта.
  5. Також можливе самовивіз обладнання з пункту видачі у Києві.

Компанія гарантує повну комплектацію обладнання та надання всіх необхідних супровідних документів. Важливо: при необхідності встановлення та запуску обладнання нашим фахівцем він прибуде на місце монтажу в найкоротші терміни.

 


 

 

Оплата замовлення може бути здійснена такими способами:

  1. Готівкою при отриманні товару.
  2. За допомогою перерахування суми на банківську картку системи Visa та MasterCard. Важливо: при цьому способі оплати надсилання здійснюється тільки після отримання платежу.
  3. Зручним варіантом для багатьох підприємств харчової промисловості є оплата безготівковим способом. У цьому випадку вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером та отримати рахунок.

Дізнатися будь-які деталі щодо умов доставки та оплати від компанії «Prolitech», ви можете за контактними телефонами або за допомогою електронної пошти.

 


 

 

 

Нова Пошта

0.00 UAH
Нова Пошта

ДЕЛИВЕРИ

0.00 UAH
ДЕЛИВЕРИ

САМОВЫВОЗ СО СКЛАДА

0.00 UAH

УКРПОШТА

0.00 UAH

Meest Expess

0.00 UAH

НОВА ПОШТА Адресна

0.00 UAH
НОВА ПОШТА Адресна