Хміль для домашнього пива

Для приготування пінного напою беруть солод, дріжджі, воду та хміль. Від показників якості сировини залежить органолептичні властивості готового продукту. У компанії Пролітех можна купити хміль для пива та інші необхідні інгредієнти, щоб зварити напій з бажаним смаком та ароматом.

 

Завдяки хмелю підвищується стійкість піни та тривалість зберігання. Експерти виділяють більше 100 сортів, які умовно поділяються на гіркі, ароматні та смакові. Перші містять більше смол і менше хмелевої олії, додаються на ранній стадії приготування сусла, формують основну гіркуватість напою. Склад хмелю:

 

Вибираючи певні види солоду та хмелю, коригуючи співвідношення інгредієнтів, виробники пива досягають виразних смако-ароматичних відтінків у різних сортів. Експерти налічують понад 20 тисяч сортів пінного напою, які виготовлені лише з чотирьох основних компонентів.

 

Сорти хмелю для пива

Чим вище вміст альфа-кислоти, тим сильніше відчувається гіркуватість у звареному пиві. Перш ніж купити хміль для пива, потрібно вивчити рецепт, в якому вказані види компонентів та пропорції.

 

Купити хміль для сусла в компанії Пролітех

Щоб недорого купити хміль для пива, краще скористатися послугами професійних постачальників. Компанія Пролітех співпрацює з провідними виробниками сировини для пивоварної промисловості та домашнього приготування пінного напою. У каталозі представлені пивні компоненти та обладнання виробників України, Бельгії, Німеччини. Щоб зробити вдалу покупку, потрібно виконати прості дії:

 

Покупці можуть самостійно зателефонувати за вказаними телефонами та обговорити з представником компанії деталі замовлення. Компетентні консультанти допоможуть вибрати відповідні сорти солоду та хмелю, враховуючи побажання та потреби клієнта. Корисні рекомендації дозволять уникнути помилок та незапланованих витрат.

Час роботи: з 09:00 до 18:00, Сб.: з 10:00 до 14:00, Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (067) 390-55-90
+38 (066) 211-01-03
м. Київ, Харківське шоссе 19, ТЦ Мега Сіті, вхід В, поверх 2, павільйн 2082

Хміль для пива

Показати ще 12 товарів
Добір за параметрами
Всього 24
Ціна
Від до