Час роботи: з 09:00 до 16:00, Сб.: За домовленністю, Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (067) 390-55-90
+38 (066) 211-01-03
м. Київ, Харківське шоссе 19, ТЦ Мега Сіті, вхід В, поверх 2, павільйн 2082

Сервіс і гарантія

Сервіс і гарантія

Компанія «Prolitech» є надійним партнером, тому надає на все обладнання, що поставляється, як гарантію виробника, так і власні гарантійні зобов'язання.

Складні механізми підприємств харчової промисловості (пивоварень, цехів з переробки фруктів, заводів із виготовлення квасу) виконані надійно та відрізняються довговічністю. Але при інтенсивній експлуатації, вузли зношуються та ушкоджуються. Уникнути таких наслідків дозволяє сервісне обслуговування агрегатів, реалізованих нами та встановлених з урахуванням технологічних вимог. Перевірка стану комплектуючих, заміна зношених та пошкоджених елементів виконується:

  • за рекомендованим виробником графіком,
  • у разі виходу деталей з ладу,
  • при виявленні збоїв у роботі техніки.

Не всі фірми-постачальники комплексів і міні-заводів підприємств харчової промисловості можуть похвалитися такими умовами, оскільки лише торгують технічними системами, будучи звичайними посередниками.

 

Ми – інша справа. Як офіційний дистриб'ютор компаній-виробників, чиї комплекси та установки пропонуємо, ми утримуємо штат підготовленого персоналу, готового прийти на допомогу клієнтам при найменших відхиленнях у роботі міні-заводів. Механіки та інженери:

  • проходять професійну підготовку та навчання,
  • добре розуміються на пристрої комплексів харчової промисловості,
  • мають запас елементів, необхідний кваліфікованого техобслуговування і ремонту.

Ми оперативно реагуємо на заявки покупців установок, незважаючи на те, чи це сервісне гарантійне обслуговування, тому простоїв у виробництві у клієнтів не буває.

 

Чому варто купити продукцію у ТОВ «Пролітех»

Сервісні центри, що пропонують технічну підтримку для підприємств продуктів харчування та напоїв, не завжди знають специфіку роботи таких спеціалізованих ліній. Ми, навпаки, як виступаємо гарантом надійності реалізованих пристроїв, а й приймаємо він забезпечення їх беззбійного функціонування.

Для нас важлива репутація, тому що:

  • гарантійні зобов'язання на обладнання надаються нами на період до 120 місяців,
  • при визначенні терміну безкоштовного сервісного обслуговування враховуються тип комплексу, його комплектація, умови експлуатації,
  • після закінчення гарантії ми готові взяти на себе післягарантійне обслуговування,
  • всі комплекси, що реалізуються нами, мають сертифікати УкрСЕПРО та СЕС, які ми надаємо нашим покупцям разом із пакетом документів на покупку.

Важливо: гарантійний талон з відмітками щодо проведення ремонту та профілактики обов'язково зберігати весь період експлуатації техніки.