Компанія «Пролітех» пропонує купити по вигідній ціні подрібнювач яблук для соку німецького виробника Speidel. Це ефективне обладнання дозволяє швидко підготувати з плодів сировину для подальшого віджиму свіжого соку для консервації або як основу для сидру, браги, вина. Пропонована в нашому магазині дробарка для яблук відрізняється тривалим експлуатаційним ресурсом. Завдяки бездоганній конструкції всіх вузлів та німецькій якості складання подрібнювач прослужить довгі роки.

Як працює подрібнювач фруктів німецького виробника Speidel

Цей агрегат простий в управлінні і надзвичайно продуктивний. За годину роботи електротерка здатна подрібнити тонну груш, яблук, айви, інших твердих фруктів. Дробарка шаткує продукцію не надто дрібно, але й не крупно. Шматочки виходять оптимального розміру для отримання соку – максимальний гарантований віджим. До інших переваг агрегату можна віднести такі фактори:

Обладнання європейської якості в Україні

Електричні терки різних виробників представлені на спеціалізованому ринку у великій кількості. Однак далеко не всі вони відрізняються бездоганною роботою та високою продуктивністю. Більшість дешевих моделей мають пластикові деталі, що часто ламаються. В результаті вся конструкція виходить із ладу.

Все це не подрібнювач яблук від німецького виробника Speidel. Пропонований нами агрегат повністю відповідає європейським стандартам якості та безпеки. Спеціальне маркування та сертифікати ЄС підтверджують це.

Машина для подрібнення фруктів виконана із довговічних матеріалів, дозволених до використання у харчовій промисловості. На двигуні є захист від перегрівання, а сам двигун захищений від попадання вологи. Виробник дає 2 роки гарантії на стабільну роботу, але, як показує практика, робочий ресурс дробарки значно перевищує цей період.

Подрібнювач та соковитискач

Ви можете купити дробарку разом із соковижималкою. У цьому випадку ви отримаєте повний комплект обладнання для приготування соку в домашніх умовах. Такий ефективний комплекс підійде для використання у комерційних умовах – для виробництва свіжого соку на заготівельних та виноробних підприємствах.

Купити подрібнювач в Україні

Компанія «Пролітех» є офіційним партнером німецького виробника Speidel в Україні, тому ми пропонуємо обладнання цього бренду за найвигіднішою ціною. Ми забезпечуємо відправку товарів до будь-якого регіону країни. Ви можете купити агрегат з доставкою Новою Поштою до Києва, Одеси, Вінниці. Оформити замовлення можна за телефоном або електронною поштою. Замовте зворотний дзвінок, і ми вам передзвонимо. Компанія надає безкоштовну консультацію з будь-яких профільних питань. Менеджер детально розповість про особливості роботи соковижималок Speidel, їхню експлуатацію та догляд за ними.

Час роботи: з 09:00 до 16:00, Сб.: За домовленністю, Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (067) 390-55-90
+38 (066) 211-01-03
м. Київ, Харківське шоссе 19, ТЦ Мега Сіті, вхід В, поверх 2, павільйн 2082

Подрібнювачі для фруктів

Подрібнювачі для фруктів
Добір за параметрами
Всього 4
Ціна
Від до