Де купити винні дріжджі

винні дріжджі

У компанії ТОВ «Пролітех» можна купити винні дріжджі та інші інгредієнти для приготування напоїв – пива, сидру, соків, міцного алкоголю. Організуємо швидку доставку в Україну в міста Київ та Дніпро, Харків, Маріуполь, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Запоріжжя. В інтернет-магазині представлений великий вибір обладнання та тари для підприємств харчової промисловості. Якщо вас цікавить питання, де купити винні дріжджі та інші інгредієнти для приготування напоїв вам допоможуть наші консультанти. Інші переваги для наших покупців: 

  1. Широкий асортимент.
  2. Вигідна ціна
  3. Професійні консультації, допомога під час підбору.
  4. Монтаж, тестування обладнання.
  5. Постпродажне консультування онлайн, сервісне обслуговування. 

Можливість замовити все необхідне обладнання, тару та сировину в одному місці – вагомий аргумент на користь негайного оформлення замовлення. Щоб оформити заявку на сайті, знадобиться кілька хвилин. Доступна ціна на продукцію відомих та надійних виробників Європи та України – додатковий плюс для наших покупців.

 

Чому купують винні дріжджі

купити винні дріжджі

Винні дріжджі – обов'язковий компонент для приготування вина за умов промислового виробництва. Без використання цієї добавки винне сусло може не перетворитися на ароматний та смачний напій. Від виду грибків, які застосовуються для приготування вина, залежить багато характеристик готового продукту. Їхнє основне завдання – активація процесу зброджування сусла. Щоб цукор перетворився на винний спирт, потрібно купити винні дріжджі та додати їх у заготівлю напою.

Грибки активно розмножуються, харчуючись цукром із сусла. Внаслідок життєдіяльності мікроорганізмів виробляється спирт. Винні дріжджі – це натуральний продукт. Грибки в природних умовах присутні на поверхні солодких фруктів і ягід, провокуючи бродіння і подальше псування. При підвищеній концентрації грибків на шкірці ягід винограду утворюється наліт білуватого кольору. 

Купити винні дріжджі також віддають перевагу домашнім виноробам, щоб прискорити процес приготування та покращити смакові властивості вина. Штучно вирощені штами дріжджових культур більш стійкі до зовнішніх впливів, підтримують процес ферментації практично в будь-яких умовах. Вони ефективно працюють для зброджування ягідної сировини, свіжого соку та екстрактів, отриманих з будь-яких ягід та фруктів. 

Застосування штамів гарантує підвищену концентрацію спирту етилового у вині. Частка спирту готовому продукті зазвичай становить понад 16%. Штучні штами найчастіше універсальні. Однаково підходять для отримання різних видів вина – червоного, рожевого, білого, солодкого та сухого, з підвищеним вмістом етанолу. 

Натуральні грибки відрізняються зниженою стійкістю до спирту, що означає меншу концентрацію спирту в готовому продукті. За допомогою штамів, стійких до дії спирту та підвищених температур, у процесі ферментації сусла утворюється більше етанолу. При природному бродінні сусло ферментується в повному обсязі. Дріжджі винні обов'язково застосовують у промисловому виноробстві завдяки їх характеристикам та властивостям:

Спонтанне бродіння може викликати небажані наслідки, наприклад, псування продукту через присутність великої кількості грибків, які не підходять для зброджування сусла та вироблення спирту. Невідповідні грибки можуть надати готовому продукту неприємних сторонніх присмаків і запахів. 

 

Як вибрати винні дріжджі

Покупці, які цікавляться, де продаються винні дріжджі, не завжди достатньо інформовані про властивості та особливості застосування цього компонента. Існує кілька видів дріжджових грибків, які в залежності від властивостей використовуються для приготування різних напоїв – червоних вин, міцного алкоголю, оригінальних елітних продуктів із особливим смаком та ароматом. У компанії Prolitech ви можете купити сухі винні дріжджі відомого французького бренду Lalvin. 

Дріжджі для вина Lalvin – продукт селекції, який при зброджуванні сусла забезпечує такі ефекти як знижене піноутворення, мала концентрація сірководню та летких кислот. Процес бродіння активно протікає за температури 10-30°C. Грибки можуть застосовуватись для перезапуску бродіння, пригнічують активність сторонніх мікроорганізмів, відрізняються підвищеною стійкістю до дії спирту (викликають інтенсивне бродіння при вмісті спирту до 18%). Компанія ТОВ «Пролітех» – торговий майданчик, де купити винні дріжджі найвищої якості можна за доступною ціною.

Час роботи: з 09:00 до 18:00, Сб.: з 10:00 до 14:00, Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (067) 390-55-90
+38 (066) 211-01-03
м. Київ, Харківське шоссе 19, ТЦ Мега Сіті, вхід В, поверх 2, павільйн 2082

Винні дріжджі

Показати ще 12 товарів
Добір за параметрами
Всього 24
Ціна
Від до