кег для пива

Кег для пива – спеціальна тара для зберігання напоїв, у тому числі сидру, вина та квасу. Слово «kagg» перекладається зі шведської як «барильце». Перша металева ємність для зберігання пива з'явилася в 1929 завдяки розробникам німецької фірми Krupp. Сучасна ємність оснащується краном, який полегшує експлуатацію та розлив напоїв. Розрізняють 4 види фітингів (механізм закупорки кега). Завдяки щільній закупорці навіть у порожньому кезі немає повітря. У більшості моделей передбачені ручки, що полегшує ручне транспортування ємності. Матеріалом виготовлення виробу служить рідше пластик, частіше нержавіюча сталь.

Пивний кег призначений для зберігання, транспортування та роздачі алкогольних та безалкогольних напоїв. Сучасні технології виробництва тари сприяють тривалому збереженню споживчих характеристик пива, зокрема смакових властивостей. Застосування спеціальних ємностей дозволяє кінцевому споживачеві пити смачні, свіжі напої.

Перед тим, як купити кег для пива, варто розібратися з пристроєм ємності. Усередині барила розташована порожня трубка, яка називається «спис». Трубка підходить майже впритул до поверхні дна, завдяки чому вміст ємності витрачається повністю. Ємність та системи відведення з'єднані між собою з'єднувачем, який кріпиться до верхньої частини корпусу.

Види та характеристики пивних кегов

Кеги для пива відрізняються місткістю та розмірами. Поширені варіанти зроблені відповідно до стандартів DIN (німецький інститут стандартизації) та EVRO. Кеги пивні EVRO у порівнянні з податками DIN нижчі та ширші (при однаковій місткості). Вироби стандарту DIN вузькі та високі. Сучасні моделі виготовляють з обробкою пористим поліуретаном, що запобігає механічному пошкодженню тари та забезпечує додаткову термоізоляцію. Пивні кеги з нержавіючої сталі мають переваги:

Купити пивний кег з нержавіючої сталі – означає зробити вибір на користь якісної тари, яка прослужить довго та відрізняється високими технічними характеристиками. Термін служби виробу сягає 30 років. Для зручності штабелювання на дні та кришці пивного кега передбачені бортики, які забезпечують щільне стикування двох ємностей, встановлених одна на одну.

До переваг пластикових моделей можна віднести малу власну вагу та низьку вартість. Серед недоліків - поганий захист продукту від сонячних променів і температурних перепадів, схильність до механічних пошкоджень з утворенням тріщин. Порушення цілісності ємності призводить до псування та витікання напоїв.

Відповідно до вимог державного стандарту кег пивний має бути герметичним. Краї корпусу відбортовані, гладкі та рівні без задирок, хвилястостей, підрізів. Якщо ви не замислилися про тему, де купити кег для пива, вас запрошує компанія ТОВ «Пролітех».

Де придбати пивний кег

Компанія ТОВ "Пролітех" пропонує купити пивні кеги різного об'єму - 5 л, 9 л, 18 л, а також пластиковий кег 30 літрів. Поставляємо промисловим підприємствам, які спеціалізуються на виробництві харчових продуктів, обладнання та тару. Продаємо конвеєрні лінії, машини та установки, які зроблено провідними виробниками Європи та України. Чому з нами вигідно співпрацювати:

Швидко доставимо замовлені товари в міста в Україні – Київ та Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя. Доступна ціна на продукцію європейської якості є вагомим аргументом на користь негайного початку співпраці з нашою компанією. Щоб замовити пивні кеги, потрібно оформити заявку – процедура триває кілька хвилин.

Час роботи: з 09:00 до 18:00, Сб.: з 10:00 до 14:00, Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (067) 390-55-90
+38 (066) 211-01-03
м. Київ, Харківське шоссе 19, ТЦ Мега Сіті, вхід В, поверх 2, павільйн 2082

Пивні КЕГи та комплектуючі

Пивні КЕГи та комплектуючі

КЕГи для пива, квасу, сидру та інших газованих напоїв

Пивні КЕГи та комплектуючі
Добір за параметрами
Всього 9
Бренди

Ціна
Від до