Ферментер це ємність спеціально розроблена для бродіння. Основна різниця між ємністю для бродіння та ферментером полягає в тому, що ферментер – це спеціально розроблена ємність, що має всі необхідні характеристики для оптимального бродіння.

Ферментери зазвичай мають такі характеристики

Ємності для бродіння, не спеціально розроблені для бродіння, можуть не мати всі ці характеристики. Наприклад, для бродіння можна використовувати звичайні скляні банки, але їх потрібно буде ретельно закривати кришкою, щоб запобігти забрудненню.

Типи ферментерів

Ферментери з конічним дном

Ці ферментери мають форму конуса, що допомагає облягати дріжджі на дні ферментера. Це полегшує злив чистого пива із дріжджів.

Ферментери прямокутної форми

Ці ферментери мають прямокутну форму і є найпоширенішим типом ферментера. Їх простіше чистити та дезінфікувати, ніж ферментери з конічним дном, але вони не настільки ефективні при збиранні дріжджів.

Ферментери під тиском

Ці ферментери призначені для бродіння пива під тиском. Це дозволяє розчинити більше вуглекислого газу у пиві, що робить його більш газованим. 

Ферментери для кеглів

Ці ферментери спеціально розроблені для використання із кегами. Вони мають зливний штуцер, що дозволяє легко зливати пиво з кега.

Вибирається тип ферментера буде залежати від ваших потреб та бюджету. Якщо ви новачок у пивоварінні, хороший варіант — прямокутний ферментер. Коли ви наберетеся досвіду, можна перейти на ферментер з конічним дном або ферментер під тиском.

Ферментер для пива

Зазвичай він виготовляється із пластику, скла або нержавіючої сталі. Ферментери для пива мають герметичну кришку, щоб запобігти забрудненню бродячого сусла, а також гідрозатвору, що дозволяє вуглекислому газу виходити з ємності, а повітря не потрапляти всередину.

Ферментер для вина

Використовується для бродіння вина. Зазвичай він виготовляється зі скла, нержавіючої сталі або бетону. Ферментери для вина мають герметичну кришку, щоб запобігти забрудненню бродячого сусла, а також ареометр, що використовується для вимірювання питомої ваги вина.

Основна різниця між ферментером для пива та ферментером для вина полягає в тому, що ферментер для пива розроблений для бродіння під тиском, а ферментер для вина немає. Це з тим, що пиво зазвичай карбонізується під тиском, а вино немає.

Інші відмінності між ферментером для пива та ферментером для вина включають:

Час роботи: з 09:00 до 16:00, Сб.: За домовленністю, Нд.: Вихідний
Передзвоніть мені
+38 (067) 390-55-90
+38 (066) 211-01-03
м. Київ, Харківське шоссе 19, ТЦ Мега Сіті, вхід В, поверх 2, павільйн 2082

Ферментер

Показати ще 3 товарів
Добір за параметрами
Всього 15
Бренди

Ціна
Від до