HOT ROD CARBON FRUIT
Суміш для очистки фруктових дистилятів (1 кг)
Розроблена нашими спеціалістами технологія фільтрації міцних спиртних напоїв передбачає триступінчасте очищення від сивушних масел, легких альдегідів, кетонів, метанолу та інших шкідливих домішок.
Різні марки вугілля відрізняються співвідношенням у структурі макро-, мезо- та мікропор. Макропори малоефективні в очищенні і виконують лише роль каналів, якими газ чи рідина проникають вглиб сорбенту. Поглинання домішок відбувається у мезопорах та мікропорах.
Технологія, що ми рекомендуємо, передбачає три стадії очищення:
- напівтонка;
- тонка;
- надтонка.
Напівтонке очищення здійснюється за допомогою мінерального активованого вугілля. На цій стадії процесу адсорбується понад 50% домішок.
Тонке очищення відбувається за рахунок рослинного активованого вугілля спеціальних марок. Перевагою рослинного активованого вугілля є наявність великої кількості мікропорів: площа поверхні в 1,5-2 рази більша, ніж у мінерального вугілля, що значно покращує його адсорбуючі властивості.
Для надтонкого очищення застосовується полімерний адсорбент на основі іонообмінних смол. Застосування такого сорбенту не тільки значно покращує органолептичні (смакові) властивості продукту, але й надає міцним алкогольним напоям особливу м'якість, та не привносить в продукт, що очищається, ніяких сторонніх запахів і присмаків.
Нашими фахівцями розроблено оптимальне співвідношення компонентів, що фільтрують та забезпечують високу якість кінцевого продукту.
Застосування запропонованого способу очищення забезпечить Вашому напою м'який смак та вишуканий аромат.
Вага: 1 кг
Об'єм: 1,66 л
Розрахункова ємність фільтрації: від 45 до 150 літрів готового продукту
Спосіб застосування:
Метод очищення дистилятів через вугільну колону:
1. Замочіть вугільну суміш у гарячій воді на 20-30 хвилин. Злийте воду.
2. Завантажте суміш у скляну або металеву трубку (висота шару від 15 до 40 см).
3. На дні трубки встановіть марлевий (або будь-який інший) фільтр, який запобігатиме вимиванню вугілля.
4. Виконайте фільтрацію. Для цього налийте продукт зверху в трубку.
5. Після дегустації першої партії фільтрації, можливе виконання другого етапу фільтрування. Фільтрування проводиться до задоволення органолептичних показників продукту.
Метод очищення із застосуванням циркуляційних фільтрів:
1. Замочіть вугільну суміш у гарячій гарячій воді на 20-30 хвилин. Злийте воду.
2. Відкрутіть кришку колби циркуляційного фільтра.
3. Щільно засипте суміш, що фільтрує.
4. Закрутіть кришку колби.
5. Підключіть блок живлення.
6. Зануріть обидва кінці шлангів у ємність із рідиною.
7. Увімкніть циркуляцію.
8. Рекомендований час фільтрації у хвилинах = кількість літрів помножити на 3.
9. Вимкніть циркуляцію.
10. Промийте фільтр водою.
11. За потреби замініть фільтруючу суміш.
Ємність фільтруючого завантаження для дистиляту становить від 30 до 100 об'ємів. Наприклад, якщо засипати 250 мл суміші вагою 150 г у царгу діаметром 50 мм на висоту 15-20 см, можна профільтрувати від 7.5 до 25 л готового продукту. Це залежатиме від початкових та бажаних показників кінцевого продукту.
Увага:
Не рекомендується додавати вугільну суміш безпосередньо в продукт та залишати у дистиляті. Вугілля каталізує хімічні реакції і при тривалому контакті провокуватиме утворення альдегідів, а при контакті понад два дні, всі поглинені сивушні олії знову повернуться в дистилят. Для прикладу на лікеро-горілчаних заводах, горілку, що залишилася у вугільних фільтрах, відбраковують на ефірно-альдегідну фракцію.
Написати відгук